Official eMule-Board: Albanian - Official eMule-Board

Jump to content


Page 1 of 1

Albanian State: active and uptodate

#1 User is offline   Ornis+ 

 • Golden eMule
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • Group: Admin
 • Posts: 2825
 • Joined: 23-December 02

Posted 14 January 2007 - 12:03 PM

State: active and uptodate :)

#2 User is offline   erroneous 

 • Newbie
 • Pip
 • Group: Members
 • Posts: 7
 • Joined: 26-July 08

Posted 25 November 2008 - 09:53 AM

Cannot believe, nobody from Albania in here? well thank you for leaving this blank space for us Mindforge!

Persh Shqiptare!
Na shkruani dicka opinion rreth eMule, cfare keni shkarkuar ndonje gje te bukur, si ju duket programi eMule, si mund ta popullarizojme me shume programin fantastik ne komunitetin tone.

Ju pershendes nqs ka ndonje lexues! dhe ju mirepresim ne #emule-albania @ mindforge network

Ju kerkoj dhe nje ndihme, eMule disponon opsion per te instaluar eMule ne version shqip, por linku ka expiruar, prandaj do ishte mire te kontribuonim per te bere versionin tone.

Nqs keni ide, ose doni te mbeshtesni kete program, shkruani, komentoni dhe jepni ide cmund te bejme.
0

#3 User is offline   xilolee 

 • eMule 0.50b BETA1 user
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • Group: Italian Moderators
 • Posts: 7907
 • Joined: 20-August 08

Posted 27 November 2008 - 12:18 AM

you can start on your own for translation of your language ... if you start it, maybe someone could help you with this job :)

ciao ;)
INCONCEIVABLE! - You keep using that word. I do not think it means what you think it means.
come ottenere aiuto italian guides - guide della sezione italiana
italian support - sezione italiana scaricare la lista server
ottenere id alto impostare le porte nel router
recuperare file corrotti i filtri ip
Sembra talco ma non č serve a darti l'allegrIa! Se lo lanci e poi lo respiri ti dā subito l'allegrIa! Immagine Postata
0

#4 User is offline   Ingis 

 • Newbie
 • Pip
 • Group: Members
 • Posts: 1
 • Joined: 14-August 09

Posted 14 August 2009 - 07:04 AM

View PostOrnis+, on 14 January 2007 - 01:03 PM, said:

State: active and uptodate <img src="http://forum.emule-project.net/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":)" border="0" alt="smile.gif" />


Me vije mire qe kjo iniciative qenka marre edhe per gjuhen shqipe..Une aplikacionin peer-to-peer eMule e perdori qe prej dy vitesh,duke i njdekur versionet e fundit.

Me ka sherbyer disa here,ku arrita te downloadaoj disa libra ne lidhe me rrejtat kmjuterike,e gjera te tjera.Tani koheve te fundit e kam marre edhe si teme te diplomes arkitekturen e rejtave peer-to-peer,,dhe me duhet ta marre edhe nje nga aplikacionet per ta prezantuar,e ky do te jete pikersiht eMule,,Do ta jepja kontributim tim maksimal brenda mundesive te mija qe ky aplikacion te zvillohet edhe ne gjuhen shqipe.

Ju faleminderit,jame ne dispozicionin tuaj..
0

 • Member Options

Page 1 of 1

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users